Дніпровська дзюдоїстка повернулася з “бронзовою” медаллю після змагань у Грузії

Дніпровська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко продовжує блищати на міжнародних татамі....

Єврейський бік Дніпра: що відомо про “Менору”

Семибаштову “Менору”, що височіє прямо посеред центру Дніпра, важко...

Share

Коли на майданчику “Прометей” з Кам’янського вболівальники все або в Палаці спорту, або сидять біля телевізорів. Таку гру, як показує “Прометей”, поки ніхто не готовий повторити.

У суботу, 23 лютого, на майданчик вийшли земляки – обидві команди представляють дніпропетровський баскетбол.

На майданчик на першу зустріч обидва колективи вийшли в найсильніших складах. І були гідні один одного. більше 1,5 хвилини рахунок не було відкрито. Але “Прометей” перший відійшов від шоку і Загреба змушує спалахнути на табло першу “двійку”. Початок покладено.

Незабаром на табло ми побачили 11: 2! Це був непоганий заділ. Нарощуючи свою перевагу, граючи уважно і віртуозно, наші хлопці прийшли до першої перерви з рахунком 31:18. Це вже схоже на те, що ми звикли спостерігати в кожній грі.

Провівши другу чверть з перемінним успіхом, кам’янчани до великої перерви прийшли з відривом в 20 очок, що вже стало доброю традицією в нинішньому чемпіонаті 54:31.

Провівши третій і майже весь четвертий періоди з перемінним успіхом, прометеевци за три з половиною хвилини до фінальної сирени, просто не могли вразити кільце суперника. Але ж на табло красувалися красиві цифри на нашому боці – 99!

І тільки коли Ігорю Кривцова вдалося заробити “енд ван”, тільки тоді він зумів добути заповітні 3 очка і роздрукувати “сотку”. Фінальна сирена зафіксувала перемогу кам’янчан 102: 64.

Друга гра, яка відбулася 24 лютого, чимось нагадувала гру в Кривому Розі. Коли здобувши впевнену перемогу в першій грі, “Прометей” насилу провів другу гру, але все ж зумів вирвати тоді перемогу.

Про це завжди пам’ятають гравці господарів майданчика. Але саме 24 лютого і став таким же важким випробуванням для нашої команди. Довго гра йшла “м’яч в м’яч” і все ж зібравшись під самий кінець гри, “Прометей” вирвав перемогу і “розпечатав” сотку. 103: 83.

У цьому матчі серйозну травму отримав Віталій Мальчевський (№30) “Прометей”. Гравець був доставлений в боьніцу швидкої допомоги. Але все обійшлося і ми бажаємо Віталію якнайшвидшого одужання і повернення до складу команди.

Сьогодні “Прометей” продовжує впевнено лідирувати в чемпіонаті в своїй групі. Другим залишається колектив Кривого Рогу, відстаючи від “Прометея” на 9 очок.

Наступну гру наші хлопці зіграють на виїзді в Миколаєві. Побажаємо їм вдалої гри і привезти додому з берегів моря заповітні 4 очка.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.