1 Грудня 2022

До Національної збірної України потрапили два футболіста «СК Дніпро-1»

Related

Дніпровська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко повернулась з Чемпіонату світу із “бронзою”

Дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко повернулась зі змагань із перемогою. Президент...

Медичні заклади в Дніпрі: яка медицина в місті?

На території Дніпропетровської області продовжується розвиток медичної інфраструктури -...

Історія Дніпровського пологового будинку №1

Дніпропетровський міський пологовий будинок №1 (зараз вже Дніпровський) був...

Яка епідемічна ситуація з ГРВІ на Дніпропетровщині?

Із початком прохолодних дней та ночей, відповідно змінюється і...

Share

17 вересня виконуючий обов’язки головного тренера збірної України Олександр Петраков оголосив заявку гравців, що будуть готуватися до ігор проти Боснії і Герцеговини та Фінляндії.  До основного складу увійшло 25 гравців і 8 – до резервного. Знайшлось у цих списках і місця для двох гравців «спорт клубівців»: нападник Артем Довбик потрапив в основний, а півзахисник Олександр Піхальонок – до резервного. Далі на idnepryanin.com.

Проте вже 28 вересня УАФ заявила, що медичний штаб «Манчестер Сіті» діагностував надрив литкового м’яза в Олександра Зінченка, що зробило неможливим його участь у жовтневих матчах національної команди. Тож Олександр Петраков прийняв рішення перевести Олександра Піхальонка з резервного до основного списка.

У цьому сезоні Піхальонок з’явився на полі у футболці «СК Дніпро-1» 6 разів, з яких усі – у стартовому складі, записав на свій рахунок один гол. Артем Довбик зіграв 9 матчів у цьому. У старті він почав 8 поєдинків. Серед його результативних дій – 4 голи та 1 асист.

Для півзахисника це перший виклик у національну збірну, до цього він запрошувався лише до молодіжних. Тож це для нього перша можливість для дебюту. В свою чергу Артем Довбик вже встиг себе зарекомендувати в національній команді. Він дебютував за збірну в березні 2021 року в матчі відбору до чемпіонату світу 2022 проти Казахстану(1:1). Тоді він вийшов на заміну замість Миколи Шапаренка на 81-ій хвилині. Свій єдиний гол за «жовто-синіх» в офіційних матчах він забив на Євро-2020, проте який! У матчі 1/8 фіналу проти Швеції він з’явився на полі вже в овертаймі на 105-ій хвилині, а на 121-ій – забив переможний м’яч, що дозволив збірній Україні вперше вийти у чвертьфінал чемпіонату Європи.